Jak Nas znaleźć?


Umów się na wizytę!
+48 (32) 231 56 13

Nasz gabinetImplanty

Są to tytanowe elementy zastępujące korzeń zęba. Implant wprowadzony chirurgicznie w kość wyrostka zębodołowego, pozwala na wykonanie stałego uzupełnienia protetycznego – korony, mostu, bądź pełnej rekonstrukcji zgryzu w przypadku całkowitego bezzębia.

Tytan, z którego wykonany jest implant, jest doskonale tolerowany przez organizm, a także na tyle wytrzymały, żeby znieść obciążenia, jakim podlegają korzenie naturalnych zębów.

Odtwarzanie utraconych zębów przy pomocy implantów ma wiele zalet. Przede wszystkim, nie narusza sąsiednich zębów. Poza tym, rekonstruowany ząb jest trwale oraz solidnie umocowany i w praktyce nie różni się wyglądem ani funkcjonalnością od własnych zębów Pacjenta.

Implant, implanty Gliwice

Na podstawie dokładnego wywiadu implantologicznego, ustalamy jakie badania są konieczne przed wykonaniem zabiegu, wybieramy metodę leczenia implantologicznego, udzielamy informacji na temat gwarancji, ustalamy koszty leczenia, uczymy pacjenta jak postępować przed i po zabiegu oraz uzgadniamy terminy kolejnych wizyt.

Im dłużej zwlekamy z uzupełnieniem braku powstałego w uzębieniu, tym trudniejsze stają się warunki do implantacji, ze względu między innymi na zanik wyrostka zębodołowego.


Doświadczony stomatolog w Gliwicach, wie jak skutecznie, bezstresowo i bez bólu leczyć swoich pacjentów.
Jeśli szukasz dobrego dentysty w okolicach Gliwic, to stomatologia Rodent powinna być Twoim wyborem.
Stomatolodzy z gabinetu Rodent serdecznie zapraszają na wizytę!


zacnie.net
2021